Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE ONKOLOJİ VE GASTROENTEROLOJİ UZMANI BEKLİYOR

Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce’ye 4 uzman hekim ataması yapıldı. Kadrosu açık olan Onkoloji ve Gastroenteroloji uzmanlarının da atanması bekleniyor.

DÜZCE ONKOLOJİ VE GASTROENTEROLOJİ UZMANI BEKLİYOR
30.04.2023 - 18:00
Güncelleme 30.04.2023 - 08:15
Özel Haber

Sağlık Bakanlık atamasıyla 1 İç hastalıkları, 1 çocuk sağlığı hastalıkları ve 1 acil tıp uzmanı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde göreve başlayacak. Ayrıca Yığılca İlçe Devlet Hastanesine uzman aile hekimi görevlendirildi.

Onkoloji ve Gastroenteroloji alanında Düzce’ye doktor atamalarının gerçekleştirilmesi isteniyor. Onkoloji doktoru olmaması sebebiyle Düzceliler tedavi görebilmek için farklı illere gitmek zorunda kalmaktan şikayet ediyor. Hastalığı ağır seyredenlerin ulaşım ve randevu bulmakta yaşadığı sorunlar ise her geçen gün artıyor. Kanser hastalarının tedaviye daha hızlı ulaşabilmesi için Düzce’ye mutlaka onkoloji branşında uzman hekimlerin atanması isteniyor. Gastroenteroloji’de doktor ihtiyacının olduğu diğer bir alan olarak göze çarpıyor. Sindirim sistemi hastalıklarının tedavisinin yapıldığı bu branşta da doktora ihtiyaç duyuluyor.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar