Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

112 ACİL İSTASYONU 22'YE ÇIKTI

Düzce’de 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyon sayısı 22’ye çıkarıldı.

112 ACİL İSTASYONU 22'YE ÇIKTI
31.08.2023 - 18:19
Özel Haber
Sağlık hizmetlerinin verildiği 112 Acil Sağlık Hizmetleri  İstasyonlarının sayısı arttı.Düzce il genelinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu sayısı 20’den 22’ye çıkarıldı.
 
112 Acil Yardım istasyonlarının il genelinde artırılması ile  daha hızlı, etkin  ve yerinde sağlık hizmetinin sürdürülmesine devam edilecek.  Her yöne doğru çok hızlı bir acil yardım ulaşımı gerçekleştirilmiş olacak.
 
ÇİLİMLİ VE YIĞILCA’DA AÇILIYOR 
 
Düzce’de Sağlık Bakanlığı ve milletvekillerinin yaptığı çalışmalar ile sağlıkta adım adım adım ilerlemeler devam ediyor. Bu kapsamda sürdürülen çalışmalar çerçevesinde  Düzce’nin Çilimli ve Yığılca ilçelerinde acil yardım hizmetleri genişletiliyor. 
 
DÖNGELLİ’YE ACİL YARDIM GELDİ 
 
 Çilimli’de 112 acil yardım istasyonunun sayısı 2’ye yükseldi.   1 Eylül 2023 tarihi itibariyle Çilimli merkezden sonra Döngelli Köyünde  112 Acil Yardım istasyonu faaliyete geçiyor.   
 
YIĞILCA’DA 112 ACİL 2’YE YÜKSELDİ
 
Yığılca ilçesinde Yığılca E tipi Devlet hastanesinin bulunduğu alana ikinci bir  112 Acil Yardım istasyonu açıldı.  Sağlıkçılar bugün itibari ile ilk nöbetlerini tutmaya başlayacak. Çevre halkına acil yardım hizmeti sunacak.  Yerinde sağlık hizmeti verilecek.
 
HABER: E.YILMAZ

Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar