Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLİYOR

Yapımı için 3 firmanın teklif verdiği Akçakoca Devlet Hastanesinde geri sayım devam ediyor.

TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLİYOR
17.09.2023 - 19:00
Güncelleme 18.09.2023 - 10:06
Özel Haber

Akçakoca Devlet Hastanesi yapım  ihalesi Düzce İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirildi. Elektronik pazarlık usülü ile gerçekleştirilen ihaleye 3 firma katıldı.

2022 yılından bu yana 4. kez ihaleye çıkan 75  yataklı yeni Akçakoca Hastanesinde  fiyat güncellemesi yapılarak yeniden ihaleye çıkıldı.

İhaleye katılan firmaların tekliflerinin değerlendirildiği Hastane inşaatı için süreç devam ediyor. Yaklaşık 1 haftalık değerlendirme aşamasının ardından ihale şartnamesi kriterlerine  göre en uygun teklifi veren firma ile çalışmalara başlanacak.

Hastane inşaatı ihalesini kazanan firma yer tesliminin ardından işe başlayacak. İhale şartnamesine göre çalışmalar 500 günde tamamlanacak.  Akçakoca’nın Kapgirli Mahallesinde hizmete sunulacak olan hastane 22 bin m2 kapalı  alana sahip  olacak.

Yalnız  Akçakoca değil bölgeye de hitap edebilecek özelliklerde olacak.

75 yataklı olarak projelendirilen , 150 yatak kapasiteli olma özelliğini taşıyan hastanenin yoğun bakım ve son teknoloji özelliklerine sahip donanımlı cihazları ile hizmet verecek.

Haber: E. Yılmaz


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar