Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜLÜMSETEN DİYALOG

Düzce Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Cengiz Tuncer’in 2015 yılında ameliyat ettiği hastası ile arasındaki diyalog gülümsetti.

19.10.2023 - 16:14
Güncelleme 19.10.2023 - 17:57
Özel Haber

"Aşkum" Seslenişiyle Doktorunu Mest Eden Hasta Duygusal Anlar Yaşattı: 

"Bana Hayatı Geri Kazandırdı, Ona Kurban Olurum"

Bir hastane ziyaretinin ötesine geçen ve bir dostluk hikayesine evrilen olay, Düzce Üniversitesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Cengiz Tuncer'i hem duygulandırdı, hem de gülümsetti. 

Cerrahi operasyonun ardından hastası tarafından 'Aşkım' diye anılan Dr. Tuncer, bu samimi ve içten hitap karşısında etkilendi.

2015 yılında yapılan operasyon sonucu sağlığına kavuşan hasta, ameliyatı gerçekleştiren Dr. Tuncer'e olan sevgisini ifade etmek için kendince bir yol bulmuş. Hastanın, doktoruna hitaben "Aşkım" demesinden duygusal anlar yaşandı.

 Hasta, "Ben hastanede yatarken doktoruma 'Aşkım' hitabında bulunurdum. Bu samimi tavrım karşısında herkes bana gülüyordu. Ancak benim için bu durum, doktora olan sevgi ve saygının bir göstergesiydi. Beni sağlığıma kavuşturan bu doktordan başkasına aşkım olamaz." şeklinde duygularını dile getirdi.

Dr. Cengiz Tuncer ise bu eşsiz sevgi karşısında duygularını "2015 yılında ameliyat ettiğim hastam bana 'Aşkım' hitabında bulunarak ziyaretime geldi ve bu durum bizleri çok mutlu etti. 

Böyle içten bir sevgiye rastlamak her zaman mümkün olmuyor. Bizler hastalarımızın dualarıyla hayat buluyoruz" ifadeleriyle açıkladı.

Haber: E.Yılmaz


Editör: D. Damla
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar