Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANNE SÜTÜNÜN ÖNEMİ ANLATILDI

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Emzirme Haftası etkinlikleri kapsamında, sağlık kurumlarında ve alışveriş merkezlerinden stantlar kurdu. Stantları ziyaret eden anne ve anne adaylarına emzirme önlüğü hediye edildi.

ANNE SÜTÜNÜN ÖNEMİ ANLATILDI
9.10.2023 - 12:39
Haber Merkezi

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Gebe Sınıfı ekibince ‘’1-7 Ekim Emzirme Haftası’’ kapsamında; Anne sütünün önemine dikkat çekmek amacıyla; hafta boyunca Yığılca Devlet Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Özdilek AVM, Krempark AVM, Bahçeşehir Semt Polikliğinde farkındalık etkinliği düzenlendi.

Etkinlik kapsamında Gebe ve emziren annelere, anne sütünün önemi ve faydaları konusunda bilgi verildi. Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nce ücretsiz emzirme eğitimi verildiği ve emzirme danışmanlığı yapıldığı anlatıldı. Kurulan stantları ziyaret eden gebe ve emziren annelere emzirme önlüğü hediye edildi.

Haber: N.Güngör


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar