Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

7 AY İÇİNDE 2 İSTASYON YAPILACAK

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Gölyaka ve Kazukoğlu’nda 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu inşa etmek için ihaleye çıkıyor. Bina inşaatlarının 7 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

7 AY İÇİNDE 2 İSTASYON YAPILACAK
27.04.2023 - 10:30
Güncelleme 27.04.2023 - 10:39
Özel Haber

112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları 24 saat kesintisiz sadece ambulans hizmeti veren, ihtiyaca göre birden fazla ekip ve ambulans bulundurulan merkezler olarak biliniyor. Gölyaka’ya kurulacak merkezin ihale onayı geçtiğimiz yıl Nisan ayında Sağlık Bakanlığı’ndan alınmıştı.  

İl Sağlık Müdürlüğü 2 istasyon binasının ihalesini 15 Mayıs 2023 Pazartesi günü Düzce Valiliği D bloktaki kendi hizmet binasında gerçekleştirecek.  

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İstekliler kısmı teklif verilebilecek ve elektronik eksiltme yapılmayacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar