Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN BELGELERİNİ ALDILAR

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursuna giden kursiyerlere Sağlık Müdürlüğü tarafından ilk yardım farkındalık eğitimi verildi. Kursu bitirenler sertifikalarını Dr. Yasin Yılmaz’ın elinden aldı.

SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN BELGELERİNİ ALDILAR
15.03.2023 - 11:21
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Bir çok kişi kursa gelerek hem meslek hem de hobi ediniyorlar. Kursiyerlere Düzce Sağlık Müdürlüğü tarafından ilk yardım farkındalık eğitimi verildi. Kursu başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından takdim edildi.

Dr. Yılmaz, ilk yardım eğitimin çok önemli olduğunu belirterek “Toplumda ilkyardım bilincinin geliştirilmesi, ilkyardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi amacıyla başlattığımız ilkyardım farkındalık eğitimlerimize devam edeceğiz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar