Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİR İLKE İMZA ATIYOR

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Bahçeşehir bölgesinde bir ilke imza atıyor.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİR İLKE İMZA ATIYOR
5.03.2023 - 19:30
Güncelleme 5.03.2023 - 09:40
Özel Haber

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, hizmetin vatandaşın ayağına götürülmesi amacıyla Bahçeşehir Semt Polikliniği bünyesinde Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinin açılacağını söyledi. Yılmaz, bugün açılışı yapılacak poliklinikte 5 diş hekiminin hizmet vereceğini vurguladı. 

İlk etapta 5 olan ünite sayısının ihtiyaç doğrultusunda 15’e çıkabileceğini vurgulayan Yılmaz “Çok sayıda insanımızın bulunduğu Bahçeşehir bölgesinde daha önce Devlet Hastanesi Semt Polikliniği açtığımız binanın belli bir bölümünde Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıyoruz. Şuanda 5 üniteli poliklinik açılacak. Daha sonra bölgede nüfus artışı ve ihtiyaç olursa 15 ünite kadar büyütülebilecek kapasitede bir altyapı hazırladık” dedi. 

Yasin Yılmaz, randevuların  MHRS, Alo 182 ve e nabız üzerinden alınacağını söyleyerek “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bahçeşehir bölgesindeki vatandaşlarımıza biraz uzak. Bölge insanının ayağına sağlık hizmeti götürmek adına böyle bir çalışma yaptık. Talep doğrultusunda ünite sayısı artacak. Poliklinik haftanın 5 günü mesai saatleri içinde hizmet verecek. Hastalar randevularını MHRS, Alo 182 ve e nabız üzerinden oluşturabilecek” diye konuştu.

Polikliniğin açılışı 06.03.2023 pazartesi 10.00’da gerçekleştirilecek.

Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar