Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'NİN SAĞLIK NEFERLERİ BAŞARILI

Düzce’den deprem bölgesine giden sağlık ekipleri sadece hayat kurtarmıyor aynı zamanda gönüllere de şifa oluyor. Sahra Hastanesinde yerinde ve kesintisiz sağlık hizmeti sunan ekipler çocukların mutlu olması için de özel bir çaba harcıyor.

DÜZCE'NİN SAĞLIK NEFERLERİ BAŞARILI
22.02.2023 - 11:05
Haber Merkezi

Düzce UMKE ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekipleri Gaziantep’te, hem depremden etkilenen ve hafif yaralanmaları olanların kontrolünü sağlıyor, hem de olası sağlık problemlerinin giderilmesi için özveriyle görev yapıyor.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, sadece sağlık hizmeti vermeyip gönüllere de dokunan ekiplere kolaylıklar diledi. 
Yılmaz Gaziantep’te görev yapan sağlık ekiplerinin kesintisiz hizmet verdiğini vurgulayarak “UMKE ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekiplerimiz Gaziantep’te, depremden etkilenen ve hafif yaralanmaları olan çocukların ve vatandaşların kontrolünü sağlıyor hem de olası sağlık problemlerinin giderilmesi için özveriyle görev yapıyor” dedi. 

Çocuklara ayrı bir özen gösterildiğine işaret eden Yılmaz “Ekiplerimiz hayat kurtarmak kadar gönüllere de şifa olmak için seferber oluyor. Ekiplerimiz Sahra Hastanemizde yerinde ve kesintisiz sağlık hizmeti sunarken çocukların mutlu olması için de özel bir çaba harcıyor. Tüm hastalarımıza acil şifalar, mesai arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar