Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"ŞEFKAT VE SABIR İLE YAPIYORUZ"

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz evde sağlık hizmetlerine kayıtlı olan hastalara moral ziyaretlerine devam ediyor. Yılmaz, evde sağlık hizmetinin özveri, şefkat, sevgi ve sabır ile gerçekleştirildiğini söyledi.

"ŞEFKAT VE SABIR İLE YAPIYORUZ"
24.01.2023 - 15:06
Haber Merkezi

Yılmaz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Vekili Uz. Dr. Hümeyra Bayram Akcan ve Evde Sağlık Hizmetleri Birimi personelleri ile birlikte evde sağlık hizmetlerinde yararlanan yatağa bağımlı hastayı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta yakınlarından hastanın son durumu ve tedavisi ile ilgili bilgiler aldı.

Yılmaz, “Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de yaşlı veya yatağa bağımlı hastaların tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının, sağlık kuruluşları yerine kişinin evinde yapılması evde sağlık hizmetlerinin önemli bir uygulaması. İnsanımızın sağlığını korumak ve yeniden sağlığına kavuşturmak amacıyla, sağlık bakım hizmetlerini özveri, şefkat, sevgi, sabır, hoşgörü ve profesyonel bir anlayışla, kişinin kendi evinde sunma noktasında kesintisiz hizmete devam ediyoruz’’ dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.