Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HEM HİJYENİK HEM ESTETİK

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi'ndeki yenileme çalışmalarını anlattı. Yılmaz hastanenin hem hijyenik hem de estetik bir görünüme kavuştuğunu vurguladı.

HEM HİJYENİK HEM ESTETİK
28.07.2022 - 10:44
Güncelleme 28.07.2022 - 10:58
İHA

Hastanede, son olarak Radyoloji servisi önündeki fayanslar yenilendi. Diğer laboratuvarların da bulunduğu zemin kattaki koridorun kırılan fayansları, özellikle sedye ile katı kullanmak zorunda kalan vatandaşlar için büyük sorun oluşturuyordu.

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz hizmetin aksamaması adına hasarlı fayansların değiştirilmesi için harekete geçti. Yapılan programlı çalışma ile hizmet durdurulmadan fayansların değişimi sağlandı.

Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi'nde yaptığı değişikliklerden bahsetti. Düzcelilere hijyenik ve estetik  görünümlü bir hizmet vermeye çalıştıklarını ifade eden Dr. Yılmaz ayrıca hastane binasındaki bazı balkonların hizmet alanına dahil edildiğini söyledi. 

Binanın çatısına ve yalıtımına da el attıklarını dile getiren Yılmaz, Düzcelilere sağlık sektöründe hizmet vermek için büyük gayret gösterdiklerini kaydetti. 

Zemin katı kullanan vatandaşlar, Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve hastane yönetimine teşekkür ederek, yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı mutluluklarını dile getirdiler.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar