Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İÇİN 2. İHALE

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin tadilatı için ikinci kez ihale düzenleniyor. Merkezin hastane statüsü kazanması için tadilat ihalesi yapılacak.

 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İÇİN 2. İHALE
20.06.2022 - 14:36
Güncelleme 20.06.2022 - 14:40
Özel Haber

Dünyanın en iyi dijital sağlık merkezi seçilen Düzce Ağız Diş Sağlığı merkezinde hastane dönüşümü için ilk adım atıldı. Sağlık Bakanlığından alınan onayın ardından Düzce İl Sağlık Müdürlüğü merkez binasında tadilat çalışmalarına başlamak için ihaleye çıkıyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2007 yılında kuruldu. Farklı binalarda faaliyet gösterdi. 2014 yılında da mevcut binasına taşındı. 2019 yılında C grubundan B grubu statüsüne yükseldi. Merkez hastaneye dönüştüğünde hem hekim hem de uzman hekim sayısı artacak.

Merkez hastane statüsü aldığında cerrahi alanlarda yapılacak müdahaleler için Düzceliler farklı illere gitmek zorunda kalmayacak. Ayrıca ameliyathaneye kavuşmuş olacak. Ortodonti, diş cerrahisi, çene cerrahisi, çocuk diş cerrahisi gibi alanlarda kadro sayıları artacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre tadilat ihalesi 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü saat 10.30’da Düzce İl Sağlık Müdürlüğü binasında yapılacak.

İhale ile ilgili detaylar için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.