Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÖLYAKA’YA 112 ACİL İSTASYONU İNŞA EDİLECEK

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Gölyaka’ya 112 Acil Sağlık İstasyonu inşa edecek.

GÖLYAKA’YA 112 ACİL İSTASYONU İNŞA EDİLECEK
13.05.2022 - 11:13
Haber Merkezi

İmamlar mahallesine inşa edilecek İstasyon binası için ihale düzenleniyor. İnşaatın 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portaı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 10.30’da Düzce İl Sağlık Müdürlüğü binasında yapılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler.

İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. İhalede, işin tamamı için teklif verilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Elektronik eksiltme yapılmayacak. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 (YüzElli) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

İhale ile ilgili detaylar için tıklayınız


Editör: E. Varol