Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yılmaz ve Ekibi Külliyede İftar Açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, farklı kademelerinde görev yapan sağlık çalışanlarıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki iftar yemeğinde bir araya geldi. Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’da 4 sağlık personeli ile birlikte iftara katıldı. 

Yılmaz ve Ekibi Külliyede İftar Açtı
22.04.2022 - 13:01
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sayıları 1 milyon 300 bini bulan sağlık ordusunun mensuplarına şükranlarını sundu.  Yurt içinde ve yurt dışında insanlara sağlık hizmeti sunmak için fedakârca çalışan ve çaba gösteren tüm sağlık çalışanlarına selamlarını da ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlıkçıların, son iki yıla damgasını vuran Koronavirüs sürecinde, meşakkatli ve son derece sancılı günler geçirdiklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı'nda paylaştıkları sağlıkta şiddetin engellenmesi ve mali iyileştirmeler başta olmak üzere tüm müjdelerle ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Programda Düzce’yi İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile birlikte Ebe Hatice Çevik, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Emre Metek, Hemşire Meltem Menteşe ve Doktor Ersin Ergün temsil etti. Yılmaz ve ekibi programda bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.


Editör: C. Karaca