Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Aşı İşçinin Ayağına Gidiyor

Düzce’de korona virüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında aşı fabrikada çalışan işçilerin ayağına kadar gidiyor.

16.02.2022 - 12:14
İHA
5

Korona virüs salgını ile mücadele ülke genelinde devam ediyor. Bu kapsamda Düzce’de de aşılama çalışmaları hızla sürdürülüyor. Şehrin dört bir yanında 1. ve 2. doz ile hatırlatma dozlarını yaptırmayanlar için aşılama çalışmaları devam ediyor. Düzce’de bulunan 5 organize sanayi bölgesinde çalışan işçiler için aşılama çalışması fabrikalarda yapılıyor. İş gücünün düşürülmemesi, üretimin azalmaması kapsamında yapılan aşılama çalışmalarına, işçiler ilgi gösteriyor.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, organize sanayi bölgeleri ve fabrikalarda devam eden aşılama çalışmaları ile ilgili, “Hatırlatma dozları omicron varyantı ile birlikte çok büyük önem arz etmekte. Bu kapsamda bizde daha önce aşılama çalışmalarımızda olduğu gibi toplu kalabalık olan mekanlarda vatandaşlarımızın ayağına kadar aşılama hizmetlerine götürmek amacı ile fabrikalarda da aşılama çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sayın Bakanımız Fahrettin Koca’nın da belirttiği gibi omicron gelmeden önce hatırlatma dozlarımızı muhakkak yapmamız gerekiyor. Maske ve mesafe kurallarına uyalım lütfen. Daha önce 1. doz aşılamada da aynı şekilde aşılama çalışmalarında bulunmuştuk. Hem orada ki iş gücü kaybını azaltmak adına hem de vatandaşlarımızın aşılamalarını ayaklarına kadar götürmek adına birinci doz ve ikinci doz aşılama çalışmalarını yürütmüştük. Aynı şekilde hatırlatma dozlarında da aynı çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Fabrikadan bir çalışan
  Fabrikadan bir çalışan
  16.02.2022 21:00

  Hatırlatma dozunu kaçırdım bende. bi daha ne zaman gelirler acaba? mesaieden aşıya zamanım yok . çok çalışorum çok.

 • Fabrikadan ben
  Fabrikadan ben
  16.02.2022 20:45

  üçüncü doz aşı içinde geleceklermi aacabaa

 • Bir işçi
  Bir işçi
  16.02.2022 22:30

  2.doz aşımı olamamıştımm iyi oldu sağolsun müdür bey

 • Organizeden
  Organizeden
  16.02.2022 15:42

  Bizi bu kadar düşündüğünüz için teşekkür ederiz

 • Adem Kuşçu
  Adem Kuşçu
  16.02.2022 15:41

  Güzel bir hizmet

Resmi İlanlar