Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HASTALAR TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINA GÖTÜRÜLÜYOR

Cumayeri Belediyesi ilçede ikamet eden ve maddi imkanları sınırlı olan insanlara Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım için ücretsiz ambulans hizmeti verdiklerini kaydetti.

HASTALAR TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINA GÖTÜRÜLÜYOR
13.10.2023 - 11:41
Haber Merkezi

Koloğlu, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Cumayeri’nde ikamet eden vatandaşlara sadece şehir içi değil Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım konusunda  Ambulans hizmetini ücretsiz olarak verdiklerini ifade etti.

Cumayeri’nde ikamet eden, maddi sıkıntılar sebebiyle sağlık kurumlarına ulaşımda zorlanan vatandaşların bu hizmetten faydalandığını dile getiren Koloğlu “Özellikle maddi sıkıntı içerisinde olan vatandaşlarımızın hastalarını sadece il içi değil talepleri doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanına hiçbir ücret almadan sevklerini sağlıyoruz.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile geldiğimiz Belediye Başkanlığı görevimizde bu tür talepleri imkanlar çerçevesinde sağlamaya devam edeceğiz. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun diliyor Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Haber: Ç.Özkurt


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar