Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

50 YATAKLI HASTANE İNŞATTI EKİM'DE BAŞLIYOR

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Akçakoca ilçesine yapılacak olan 50 yataklı Devlet Hastanesi inşattı için ekim ayı çıkmadan kazmayı vuracaklarını söyledi.

23.09.2023 - 14:21
Güncelleme 23.09.2023 - 21:37
Haber Merkezi

Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce’nin Akçakoca ilçesine 50 yataklı devlet hastanesi yapılacak. İlçeye yapılacak olan hastane ile ilgili çıkılan iki ihalede alıcı çıkmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde tekrar ihaleye çıkan Akçakoca Devlet Hastanesi ile ilgili olarak Düzce Valisi Selçuk Aslan açıklamalarda bulundu. Aslan, yapılacak olan hastane için kazmayı ekim ayında vuracaklarını belirterek “Akçakoca Devlet Hastanesiyle ilgili çalışmalar birkaç yıl önce başlamıştı.

Bilindiği üzere 2 defa ihaleye çıktı, ancak katılım olmamasından sonuçlandırılamamıştı. Sağlık Bakanlığından aldığımız yetkiyle pazarlık suretiyle İl Sağlık Müdürlüğümüz uhdesinde ihaleyi yaptık.

İhale sonuçlandı, ihaleyle ilgili bakanlıktan teyidi de aldık, önümüzdeki günlerde yer teslimini yaparak nasip olursa Ekim ayı çıkmadan kazmayı vuracağımıza inanıyoruz. Önce Akçakoca ilçemize sonra Düzce’mize hayırlı olsun diyoruz” dedi.


Editör: D. Damla
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar