Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İŞARET DİLİ TERcÜMANI ALINACAK  

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 25 işaret dili tercümanı pozisyonu için mesleki uygulama sınavı ile sözleşmeli personel alınacak.

İŞARET DİLİ TERcÜMANI ALINACAK   
22.09.2022 - 14:05
Güncelleme 22.09.2022 - 14:06
Haber Merkezi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın ek 2 maddesine göre, 25 işaret dili tercümanı pozisyonu için mesleki uygulama sınavı ile sözleşmeli personel alınacak.

www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre adaylar başvurularını 3 - 21 Ekim 2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) giriş yaparak gerçekleştirecekler. Duyuruda belirtilen süre içinde elektronik ortamda yapılmayan başvurular dikkate alınmayacak.

Personel alım ilanının tam metnine ulaşmak için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.