Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yığılca'da Köy Konağı temeli atıldı

Yığılca'da Köy Konağı temeli atıldı
11.03.2016 - 16:34

Yığılca’nın Asar köyü çok amaçlı köy konağı temel atma töreni, protokolün katılımıyla gerçekleştirildi. Temel atma törenine Yığılca Kaymakamı Furkan Sancaktutar, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, İGM üyeleri ve muhtarlarla vatandaşlar katıldı. Asar köyü köy konağı temel atma törenine konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Düzce’nin bütününe hizmet getirmek için belediye başkanlarımızla gece gündüz çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımız ilçelerinde ve beldelerindeki sorunları bizlere aktarıyorlar biz de Ankara’da milletvekillerimizle çalışma yapıyoruz. Başkanlarımızın projelerinin hayata geçmesi için çalışıyoruz. Düzce’nin tüm kılcal damarları olan köylerinin eksikliklerini tamamlayacağız. Yığılca’mızın Asar köyündeki bu çok amaçlı köy konağının da hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, temel atma töreninin ardından Yığılca Belediye Başkanından ilçedeki yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar