Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TENİSTEN BURS ALDI

Düzce tenisinin önemli ismi

TENİSTEN BURS ALDI
19.12.2022 - 16:32
Güncelleme 19.12.2022 - 18:08
Haber Merkezi

+

Runa Müdedrisoğlu Tenis sporundan burs aldı. Düzce’nin tenis sporunda yetiştirdiği önemli sporcularından biri olan Runa Müderrisoğlu Amerika’da Lenoır-Rhyne Unıversıty bilgisayar bölümünde burslu olarak okuyacak. Başarılı sporcu akademik bursun yanında tenisten aldığı bursla Üniversitesi eğitimini %100 burslu okumaya hak kazandı. İşte konu ile ilgili Düzce Tenis kulübü antrenörü Akif Çavuş’un yaptığı açıklamanın tam metni.

TEBRİKLER RUNA

Bize bu gururu yaşattığın için sonsuz teşekkür ederim.Üniversite eğitimine Amerika’da Lenoır-Rhyne Unıversıty bilgisayar bölümünde başlayacak olan ve okul bursunu akademik bursun yanı sıra tenisten aldığı bursla yüzde yüze tamamlayan, Düzcenin gururu ,Düzce tenis kulübü sporcusu Runa Müderrisoğlu’nu tebrik ederim.Resmi imzamızı attık .

öncelikle sporcum Runa y,ı baba ve anne Haldun ve Banu Müderrisoğlu nu canı gönülden kutluyorum.Bu zorlu yolda hiçbir zaman pes etmeden hep ileriye baktılar. Bazı veliler gibi tenis eğitiminden ne olacak  ki demediler. Demediler ve sonuç kızımız tenis bursuyla Amerika’ya gidiyor.Her zaman sporcum Runa kulüpte rol model oldu Düzce’nin gururu bizlere ilkleri yaşattığı için antrenörün olarak ne kadar teşekkür etsem az. Çok teşekkür ederim kızım yolun açık olsun.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.