Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“GENÇLERİ UZMANLARLA BULUŞTURACAĞIZ”

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu düzenleyecekleri konferanslar ile gençleri alanında uzman isimler ile buluşturacaklarını söyledi.

“GENÇLERİ UZMANLARLA BULUŞTURACAĞIZ”
10.11.2022 - 12:00
Haber Merkezi

Mutlu Türkiye Yüzyılı oluşumu kapsamında gençlerin bu tür etkinliklere ihtiyaç duyduklarını vurguladı.

Balıkesir’de düzenlenen Uluslararası Vuslat Platformu etkinliğine katılan Mutlu, ufuk açıcı olarak nitelendirdiği konferanslardan izlenimlerini aktardı.

Tügva Tüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Ak Parti Grup Başkanvekilleri Özlem Zengin ve bir çok tanınmış ismin katıldığı etkinliği değerlendiren Mutlu, Türkiye Yüzyılı vizyonu kapsamında gençlerin bu tür konferans ve seminerlere katılımlarının önemini vurguladı.

Mutlu, düzenleyecekleri benzer konferanslarda Düzce gençliğini de alanında uzman isimlerle buluşturmak için girişimde bulunacaklarını belirtti. Ersoy Mutlu ayrıca, düzenlenen konferanslara kendilerini de davet etme nezaketini gösterdiği için UVD Başkanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza Cebeci’ye teşekkür ederek, konferansların oldukça verimli olduğunu ifade etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.