Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE BÖLGESİ HAKEMLERİ SINAVA GİRECEK

Liglerde görev alacaklar

DÜZCE BÖLGESİ HAKEMLERİ SINAVA GİRECEK
9.08.2022 - 19:09
Haber Merkezi

+

Düzce Bölgesi Voleybol hakemleri sınava girecek. Türkiye Voleybol Federasyonu 2022-2023 sezonunda liglerde görev alacak  Gözlemci ve hakemleri klasman belirleme sınavına tabi tutacak. 27 Ağustos 2022 Cuma günü Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinde  yapılacak olan sınavlara Düzce bölgesinden 9 hakem ve gözlemci katılacak. Sınavlar 2 grup halinde yapılacak.

İŞTE DÜZCE BÖLGESİ HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ

Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacak olan  sınavlara Düzce bölgesinden Ali Dalkes, Arzu Ersoy Ulutaş, Davut Yıldırım, Hasan Yılmaz, Hüsnü Dertli, İbrahim Gül, İdris Danış, Osman Erol ve Volkan Duman katılacak.

İŞTE AÇIKLAMA

2022-2023 sezonu öncesi gözlemci ve hakemlere yönelik klasman belirleme sınavı 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü 2 grup halinde (Hakemler 12.00 ve Gözlemciler 16.00) Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacaktır. Klasman belirleme sınavına katılacak olan gözlemci ve hakemlerimizin isim listesi ile birlikte sınava girecekleri derslikler aşağıda belirtilmiştir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Covid-19 tedbirleri nedeniyle sınıflar genel olarak 30-40 kişi olarak planlanmıştır.

Sınav salonlarında oturma düzeni sınav günü salon kapılarında asılı olacaktır. Katılımcılar isimlerinin karşısında kendileri için belirtilen numaralı sıralarda oturacaklardır.

Oturma sıralarının üzerinde sınav seti (kurşun kalem, silgi ve kalemtıraş), optik cevap kâğıdı ve bir adet maske hazır bulunacaktır.

Katılımcılar sınav girişinde hazırlanmış olan sınav yoklama çizelgesini imzalayacaklardır.

Sınava katılmak için bildirim yapan hakem ve gözlemcilerin mevcut listeleri kontrol ederek listelerde ismi bulunmayanların MHGK’yı bilgilendirmeleri son derece önemlidir


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar