Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Geçtim Üyelerini Yalnız Bırakmıyor

Pandemi döneminde Türkiye’de ilk defa nöbetçi elektrikçilik sistemini getiren Düzce Elektrikçiler, Elektronikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim, zor süreçte de üyelerini yalnız bırakmıyor.

Geçtim Üyelerini Yalnız Bırakmıyor
10.02.2022 - 10:24
Güncelleme 10.02.2022 - 10:41
Özel Haber

Üyelerini tek tek gezen Serhat Geçtim, ekonomik sorunlarla boğuşan oda üyesi esnaflarının sorunlarını çözmeye çalışıyor.

  Düzce’de covid-19 sürecinde sokağa çıkma kısıtlamasında Elektrikçiler Elektronikçiler Odası üyesi esnafların ve vatandaşların mağdur olmaması için projeler üreten, Türkiye’de ilk defa nöbetçi elektrikçi sistemini getiren Serhat Geçtim, ekonomik sıkıntılarla boğuşan üyelerini zorlu süreçte de üyelerinin yanında olmaya devam ediyor.

Serhat Geçtim, zorlu süreçte ekonomik olarak sıkıntılı süreç geçiren üyelerini tek tek gezerek sorunlarını dinliyor ve çözüm bulmak için yetkililerle görüşüyor.

Bu süreçte esnafın zorluklar içinde olduğunu dile getiren Serhat Geçtim; “Esnaflarımız zamlarla ve ürün tedariğinde sıkıntı yaşıyor. Sıkıntıların aşılması için elimizden gelen çalışmaları yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince sorunların çözülmesine yönelik çalışmalar yapıyoruz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar