Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Burası Düzce Gazetesi 12 Yıl Dönümünü Kutluyor. 

15 Aralık 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan Burası Düzce Gazetesi 12. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyor. 

Burası Düzce Gazetesi 12 Yıl Dönümünü Kutluyor. 
15.12.2021 - 14:40
Güncelleme 15.12.2021 - 15:11
Haber Merkezi
1

15 Aralık 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan Burasıdüzce Gazetesi 11 yılı geride bıraktı.

Gazete kurucusu Fatih Melih Maradit, yeni projeler ile okuyucuyla buluşmaya devam edeceklerini belirterek “11 yılı geride bıraktık ve 12’nci yıla “merhaba” diyoruz. Aslında “demeye çalışıyoruz” desek daha doğru olacak! Hatta ve hatta “Mücadelemize devam ediyoruz” desek, belki de daha da doğru olacak! Öyle ya işimiz sadece gazetecilik… Hani, başka işimiz de olmaz!..

Bu şekilde büyük çaba ve özveriyle, sadece gazetecilik yapmaya çalışan ve ekmeğini sadece buradan kazanan, kaç kişi kaldık acaba buralarda? Ve buna rağmen ne denli kıymet bilinir, bunu da siz okuyucularımızın takdirine bırakıyorum!!! Ama yine de bizler; hem yazılı basında gazetemizle, hem dijital ortamda internet sitemizle ve hem de yeni projelerimizle daha da güçlü olarak okuyucu buluşmaya devam edeceğiz” dedi. 

Düzce Damla Gazetesi olarak Burası Düzce Gazetesi’nin 12 . kuruluş yıl dönümünü kutluyor, yayın hayatının devamını diliyoruz.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli..
    Düzceli..
    15.12.2021 23:32

    Tebrikler sayın Maradit.. Dört kelimeyle özetlediğiniz işinizi, zor şartlarda iyi yapmaya çalıştığınıza inanıyorum.. Yerel basını takip etmeye çalışan biri olarak nice 12 yıllarınız olsun..

Resmi İlanlar