Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İl birincisi Gümüşova Anadolu Lisesi

İl birincisi Gümüşova Anadolu Lisesi
17.11.2017 - 11:28

Okul Sporları Federasyonu ile Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği okul sporları müsabakaları devam ediyor. Bu çerçevede Gençler Hentbol Müsabakaları Kalıcı Konutlar Düzce Spor Salonunda gerçekleştirildi. Müsabakalara 5 erkek ve 3 kız takımı katılım sağladı.

Müsabakaların sonunda 5 Genç Erkek Hentbol takımdan il birincisi Gümüşova Anadolu Lisesi, ikinci Cumayeri ÇAPL,üçüncü Atatürk Anadolu Lisesi ve dördüncü Farabi Anadolu Lisesi oldu.

Genç Kızlar Hentbol müsabakalarına 3 takım katıldı. Müsabakalar sonunda Gümüşova Anadolu Lisesi birinci, Farabi Anadolu Lisesi ikinci ve Mevlana MTAL oldu.

Müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür Vekili Faruk Çelik ve antrenörler takdim etti. Kategorilerinde birinci olan takımlar Düzce’yi bölge müsabakalarında temsil edecek.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.