Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ziraat Fakültesi öğrencilerine staj imkanı

Ziraat Fakültesi öğrencilerine staj imkanı
17.11.2017 - 10:14

Düzce’de kaliteli ve verimli tarım yapılabilmesi için üreticilere destek olan Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi; öğrencilerinin de tarım sektörü ile tanışmaları, beceri-deneyim kazanmaları ve staj eğitimlerini amacıyla yeni bir çalışma başlattı.
Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi; öğrencilerinin de tarım sektörü ile tanışmaları, beceri-deneyim kazanmaları ve staj eğitimlerini tamamlamaları amacıyla bölgenin önde gelen iki kuruluşu ile Staj Protokolü imzaladı.
Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi; kamu ve özel sektöre ait kurum, kuruluş ve işletmelerde planlı faaliyetlerde bulunulması için hazırlanmış olan Staj Yönergesi doğrultusunda, staj protokollerini imzaladı. İmzalanan protokolle öğrencilerin, öğrenim gördüğü alanlarla ilgili beceri ve deneyim kazanmasına katkı sağlanması amaçlanıyor. Bu kapsamda Ferrero Fındık İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş.’ye danışmanlık hizmeti veren Dönper Danışmanlık Hiz. A.Ş. ile 2 öğrenci, Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile 3 öğrenci için Staj Protokolleri imzalandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.