Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Vali Dağlı Muhtarlar Gününü kutladı

Vali Dağlı Muhtarlar Gününü kutladı
18.10.2017 - 11:20

Vali Dağlı, Muhtarlar Günü nedeniyle yayınladığı mesajında Muhtarlar demokrasimizin temel taşı olup, devlet ile halk arasında köprü vazifesi yaparak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimizin muhtarlarımıza verdiği önem ve değer ortadadır.

İlimizde mahalle ve köylerimizde yaşanan sıkıntılar muhtarlar ve kamu kuruluşlarının ortaklaşa çalışması sonucu en kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Muhtarlarımızın görevlerini yerine getirirken yaşadıkları sorunlarında farkındayız. Yaptığımız görüşmelerde, düzenlediğimiz toplantılarda muhtarlarımızdan gelen talepler Valiliğimizce hızla değerlendirilmekte olup, Düzce için en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Bu vesile ile muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar