Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Tanışma toplantıları düzenlendi

Tanışma toplantıları düzenlendi
28.09.2017 - 14:14

Oryantasyon programı, Yrd. Doç. Dr. Seyda Faikoğlu ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hüsrev Çelik’in öğrencilere hitaben yaptıkları açılış konuşmalarıyla başladı. Uluslarasılaşmayı temel misyon edinen Düzce Üniversitesi’nin evrensel değerlere ve etik anlayışa sadık kaldığı, Üniversitenin bu değerlere göre yönetildiği ve tüm eğitim programlarının bu değerlerle işlendiği vurgulandı.
Düzce Üniversitesi tarafından hazırlanan oryantasyon sunumunun öğrencilerle paylaşıldığı programda; Düzce Üniversitesi’nin misyonu, ders kayıt işlemleri, mezun olabilmek için gerekli şartlar, öğrenim hayatına ilişkin yönetmelikler ve yönergeler, değişim programları ile Düzce ve Akçakoca’nın sahip olduğu tarihi, kültürel, turizm zenginlikleri hakkında yeni öğrencilere ayrıntılı bilgiler verildi.
Yükseköğretime başlayan öğrencilerin heyecanlı ve mutlu olduğu gözlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen oryantaston programı, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar