Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kabalakspor Süper olmak istiyor

Kabalakspor Süper olmak istiyor
12.09.2017 - 09:33

2016-2017 futbol sezonunda ikinci  amatörde şampiyon olarak birinci amatör kümeye yükselen Kabalakspor’da yeni sezon hazırlıkları başladı. Hedeflerinin yeni sezonda şampiyonluk olduğunu söyleyen Kabalakspor basın sözcüsü Hasan Özer 

 “Bu şampiyonluğu doyasıya kutladık. Şimdi hedefimiz aynı başarıyı Birinci amatör ligde gösterip bu ligde misafir olmak ve adımızı Düzce Süper Amatöre yazdırmak olacak. Birinci Amatörün zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için  öncelikle iç transferi kayıpsız geçmek için uğraşıyoruz. İç transferi tamamladıktan sonra dış transfere geçeceğiz. Görüştüğümüz futbolcular var. Bu futbolcuları sorunsuz kadromuza dahil edersek birinci ligde misafir oluruz. Kabalakspor olarak lige renk katacak bir takım olduğumuza inanıyoruz. Taraftarımız gerçekten çok ateşli fakat sadece takımlarını destekliyorlar. Bu sezonda bu böyle olacak. Tribünlerimizde küfür olsun istemiyoruz. Bunun içinde tedbirlerimizi alacağız. Yeni sezona teknik ekip değişikliği ile gireceğiz. Geçtiğimiz sezon bize mutluluk yaşatan ve şampiyon yapan Turgay Dinç Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Ona Hamidiyespor’da başarılar diliyoruz. Bizde yeni sezona İbrahim Aydın ile gireceğiz. Onun vereceği raporlar doğrultusunda yapacağımız transferler ile ligde istediğimizi alacağımıza inancımız tam” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar