Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bahçeköy stadında maç oynanacak mı

Bahçeköy stadında maç oynanacak mı
16.08.2017 - 09:20

Düzce süper amatör takımlarından Bahçeköyspor’da  sdat belirsizliği. Yıllardır iç saha maçlarını kendi köyünde bulunan statta oynayan Bahçeköyspor’un yeni sezonda iç saha maçlarını nerede oynayacağı belli olmadı. Bahçeköyspor kulübü sosyal medya  hesabından konu ile ilgili açıklama yaptı. İşte açıklamanın tam metni.

STADIMIZDA MAÇ OYNANACAK MI?

Düzce Merkezde bulunan Şıralık ve Nurettin Zafer sahası amatör maçlara açılırken, Nurettin Zafer sahasında soyunma odalarının ve önündeki beton zeminin yeni sezona hazırlanacağı bilinmemekte. Uzun zamandır oyuncuların istediği beton zeminin ısınmak için iyileştirme çalışmaları yapılmadığı görülürken, ne zaman yapılacağı konusunda da açıklama yapılmadı.

Şıralı
kta bulunan 1 nolu futbol sahasının çok kötü durumda olduğu, bu sahanın bir an önce iyileştirme çalışmasının yapılması gerektiği vurgulanırken, 2 nolu sahanın her şeyi ile mükemmel olduğu konuşuluyor. Beyköy ve Gölyaka sahaları yeni sezona yetişeceği ifade ediliyor. Yığılca, Kaynaşlı sahaları yeni sezona hazır olurken Bahçeköy sahası yeni sezona bakıma alınması gerekiyor. Yetkililerin bu sahanın telleri ve soyunma odalarının sporcular için hazır hale getirmesi gerektiği konuşuluyor. Gümüşova ve Gölyaka ilçelerinin sahaları yeni sezona hazır. Çilimli ilçe sahası yeni sezonda yapım aşamasında olacağı için maçlarını Şıralık ve Nurettin Zafer sahasında oynaması bekleniyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.