Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Benim menajerlik şirketim yok

Benim menajerlik şirketim yok
10.08.2017 - 09:54

MENAJERLİK ŞİRKETİM YOK

 

Son günlerde spor kamuoyunda  konuşulan “Yılmaz Özlem’in Ankara’da ortak olduğu bir menajerlik şirketi var, Düzcespor’a gelen bütün futbolcular bu şirket aracılığı ile takıma geliyor” söylentilerinin gerçekle alakası olmadığını söyleyen Yılmaz Özlem” Benim kesinlikle ve kesinlikle  ortak yada sahibi olduğum bir menajerlik şirketim yok. 2005 yılından beri İzmir’de yaşıyorum. Bunu ortaya çıkartanlar getirsinler belgelerini ortaya koysunlar. Belgesiz beni suçlayanlar, iftira atanlar hakkında bundan sonra yasal işlim başlatacağım. Düzcespor’da transferlerde tek sorumlu ve yetkili ben değilim. Takımın bir transfer komitesi var. Transfer görüşmelerine yöneticiler de katılıyor, görüşmeler gizli değil. Benim futbolcuların menajerleri ile görüşmemde ne sakınca var. Teknik kadro ve transfer komitesi transfere karar veriyor,bende futbolcuların menajerleri ile bir araya geliyorum ve bu görüşmelerde mutlaka yöneticilerde oluyor” dedi.

 

SALİH KONUSU

 

Düzcespor’da ayrılan kaleci Salih Şenbaş ile ilgili “Salih ile sözleşme yapılması için 2 avukatın devreye girmesi gerektiğini söylemesi ve Salih’e hatayı gol yediğinde ceza verileceğini şaka amacı ile söylediğini belirten Yılmaz Özlem “Kalecimiz Salih ile bir araya geldik. Kendisi geçtiğimiz sezonki fiyatının çok üstünde bir rakam istedi ve anlaşamadık. Görüşmede ben şaka yollu  hatalı  gol yersen parandan keseriz dedim. Bunun ciddiye alınması gerçekten çok şaşırtıcı. Salih ile anlaşamadık bu takımın menfaatine olan bir olay. Bunun başka bir izahı yok” dedi.

 

FİYATLAR ÇOK YÜKSEK

 

Transferlerde futbolculara yüklü miktarda para verildiği yolundaki soruyu cevaplayan Düzcespor sportif direktörü Yılmaz Özlem “Bu yıl şampiyonluğa oynayan takımların bütçeleri çok yüksek. Takımı şampiyonluğa taşıyacak bir futbolcunun maliyeti 200 binden aşağı değil. Hedefimiz şampiyonluk olduğu için mecburen bu paralar ödeniyor. Sadece Düzcespor değil şampiyonluğa oynayan her takım bizim ödediğimiz rakamlara futbolcu alıyor. Bunu başka yönlere çekmek yanlış. Hocamız ve yönetim kurulumuzun istediği transferleri yapıyoruz” dedi.

 

NOKTA TRANSFER

 

Takımın kampının planlandığı şekilde devam ettiğini söyleyen Düzcespor sportif direktörü  Yılmaz Özlem dış transfer konusunda sıkıntı yaşadıklarını belirterek ”Biz nokta transfer yapmak istiyoruz. Hangi futbolcu ile ilgilensek rakam artıyor. Bazı oyuncularla temas halindeyiz ancak  netleşen bir durum yok. Kızılcahamam kampımızın ardından Topuk yaylasına geçeceğiz. Burada da hazırlık maçı oynayacağız. Giden futbolcuların yerini doldurmak için transfer yapabiliriz ancak şimdilik netleşen bir şey yok. “dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.