Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Albay Özdemir: Halkımızın hizmetindeyiz

Albay Özdemir: Halkımızın hizmetindeyiz
14.07.2017 - 17:16

Düzce İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yılmaz Özdemir, gazetemize iadei ziyarette bulundu.   Gazetemiz Kurucusu Ali Beşer ve Sahibi Asu Beşer Karpuz ile  gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunulan ziyarette Albay Özdemir basının önemine dikkat çekti.   Jandarma olarak milletin her zaman emrinde olduklarının altını çizen Albay Yılmaz Özdemir “ Milletimizin bekası ve geleceği için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE HALKTAN DESTEK BEKLİYORUZ

Albay Özdemir , toplumun kanayan yanası uyuşturucu ile mücadelenin sürdüğüne dikkat çekerek “ Uyuşturucu konusu  toplumumuzun kanayan yarası. Vatandaşlarımızın bize destek olması lazım. Uyuşturucu konusu çok hassas bir konu.  Uyuşturucu ile  mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu mücadele sürecinde halkımızdan da  destek bekliyoruz. Uyuşturucu olayları ile mücadelede azalma görülüyor ve  gittikçe azalıyor . Düzce’de uyuşturucuyu bitme noktasına getireceğiz”  dedi.
 
BASINLA ÇALIŞMAKTAN MEMNUNUZ

Jandarma faaliyetlerinin duyurulmasında gazetemize teşekkürlerini ileterek başarı dileklerinde bulunan Özdemir, Düzce’de basını değerlendirdi. Basın ile kordineli çalışmalarının devam edeceğini vurgulayan Albay Özdemir “Basına yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oluyorlar.  Faaliyetlerimizin insanlara duyurulması ve verilen mesajların duyurulmasında katkı sağlıyorlar.  Birlikte çalışmaktan memnunuz. Birlikte çalışma azmimiz ve kararlığımızda devam ediyor. Koordineli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Beşer de  , Albay Özdemir’e teşekkür etti. 


Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar