Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Pazaryerlerinde maske mesafe denetimi

Pazaryerlerinde maske mesafe denetimi
12.12.2020 - 15:19
2

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazaryerlerinde maske ve mesafe kontrolünü denetleyerek vatandaş ve pazarcılara maske dağıtımında bulundu.
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri korona virüs (Covid19) vakaları artışı nedeniyle her hafta kurulan pazaryerlerinde denetimlerini sürdürdü. Zabıta ekipleri, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu pazar yerlerinde denetimlerin yanı sıra maske dağıtımı da gerçekleştirdi.
Vatandaşların sağlığını korumak için yoğun mesai harcayan Zabıta Müdürlüğü ekipleri il merkezinde kurulan Perşembe ve Cuma pazarlarında düzenli periyotlarla maske ve sosyal mesafe denetimleri gerçekleştiriyor. Ayrıca hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını da sıkı takibe alan ekipler gramaj ve fiyat konusunda denetim yapıyor.
Zabıta ekipleri vatandaşların yoğun olarak bulunduğu pazaryerlerine maskesiz girilmemesi konusunda da denetimlerini sürdürürken, halka ücretsiz maske dağıtımında da bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • kasım komit
  kasım komit
  19.12.2020 23:03

  düzceyi planlayan düzceye yatırım proje yapacak yetkililer siyasiler bürokratlar sivil toplum düzcedeki sorunlara neden çözüm üretemiyor bu toplumun yararı ne ise o yapılmalı kavşak yetersizse yeniden incelenip hatası kusuru bulunup çözüm üretilmeli nedense düzce deneme tahtası gibi düzceyi yaşanmaz hale getiren siyasi bürokrat ekibi yönetiyor o yüzden ne çözüm nede icraat yapılıyor kaybeden düzce yerinde sayan düzce düzcenin sorunlarını saymakla bitmez konumuz ulaşımken trafik park sorunu çevre yolları açılması gereken yeni yollar tranvay dekovil yolları köprüler alt geçit üst geçitler düzceye deger katacak projeler hayata geçirilmeli yoksa düzce ulaşımda içinden çıkmaz bir yola gidiyor yetkililere duyrulur

 • selami yılmaz
  selami yılmaz
  12.12.2020 15:36

  cumartesi günü düzcede sokağa çıkma yasağı yokmu pazar yerlerinde zabıta denetim yapıyor haberleri yapılıyor

Resmi İlanlar