Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ağaçlandırmaya minik öğrencilerden katkı

Ağaçlandırmaya minik öğrencilerden katkı
17.04.2017 - 17:16

 Anaokulu öğrencileri ‘Bizim Bahçemiz’ projesi kapsamında Çakırlar mahalle muhtarlığı bahçesinde ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirildi.
Minik öğrencilerin çeşitli branşlardaki projelerini çeşitli kurumlarla işbirliği çerçevesinde yapması büyük ilgi çekiyor. Bunun bir örneğini Özel Düzce Kültür Anaokulu öğrencileri gösterdi. Minik öğrenciler ‘Montessori Yöntemi’ adı verilen ‘ Kendim Yapmam İçin Bana Yardım Et’ sloganı ile ağaçlandırma amaçlı ‘ Bizim Bahçemiz’ projesini Düzce Belediyesi ve Çakırlar muhtarlığı işbirliği ile hayata geçirdi. Anaokulun minik öğrencileri Çakırlar Mahallesi muhtarlığı bahçesinde ağaçlandırma, çimlendirme ve peyzaj çalışmaları yaptı. Yaşadıkları çevreye farkındalıkların arttırılması amacını güden projeden sonra minik öğrenciler Çakırlar Mahallesi kırsalında piknik yaptılar.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.