Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Gençler Sahaya İndi

AK Gençler Sahaya İndi
16.01.2017 - 15:01

AK Parti Düzce Gençlik Kollarında referandum çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Her mahallede düzenlenecek olan sandık yönetim kurulu ve mahalle başkanları toplantılarının ilki Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç’un başkanlığında 3 mahallede yapıldı.

 Karaderehasanağa, Bahçeköy ve Ağa mahallelerinde sandık ve mahalle başkanları ile toplantı yapan Koç, “ Gençlik Kolları olarak her an seçim varmış gibi çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda mahalle başkanları ve sandık yönetim kurulu üyelerimizle toplantılarımıza başladık. Gençlik Kolları olarak her mahallemizde genç üye arkadaşlarımızla bir araya gelip çalışmalarımıza onlarında aktif olarak katılmasını sağlayacağız. Her üç mahallede AK Partinin ve Gençlik Kollarının yapmış olduğu çalışmalar ile sandık ve mahalle başkanlarının yapması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar