Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Keskin’den Hastalara Geçmiş Olsun Ziyareti

Keskin’den Hastalara Geçmiş Olsun Ziyareti
16.01.2017 - 14:48

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yeni binasına taşınan Düzce Devlet Hastanesine ziyaret ederek Başhekim Ahmet Zengin’den bilgi aldı. Uzun zamandır yeni yerine taşınması için büyük çaba sarf edilen Düzce Devlet Hastanesinin hizmete açılmasının ardından hastanede incelemelerde bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, hem hastaları ziyaret etti hem de Başhekim Ahmet Zengin’den hastane hakkında bilgi aldı. İl Başkanı Hikmet Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak servislerde yatan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastaların halini hatırını soran Keskin, istek ve talepleri olup olmadığını da sormayı ihmal etmedi. Keskin, hastane kantinine de uğrayarak hasta yakınlarıyla sohbet etti.

Geçtiğimiz hafta yeni yerine taşınan Acil Servis’e de giren Keskin, Acil Servis’teki hasta ve hasta yakınlarına acil şifalar ile geçmiş olsun dilek ve temennilerini dile getirdi. Hemşirelerle ve hastane personeli ile görüşen Keskin, bazı eksikliklerin tamamlanması için Ankara’da temaslara başlayacağını söyledi. 

Düzce Devlet Hastanesi ziyaretinde konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Hastanemizin açılışı için geçtiğimiz sene çok büyük uğraşlar verdik. Başından sonuna kadar bu açılış için Bakanımızla, Milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla mücadele ettik ve sonunda hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Hastanede yatan hastalarımızın memnun olup olmadıklarını yerinde görmek istedik. Acil Servis’imiz yeni taşındı. Burada bazı eksiklikler olabilir ama hastane yönetimimiz bu eksiklikleri giderecektir. Biz de siyasi olarak özellikle hemşire ve doktor gibi açıkların kapanması için Ankara’da çalışmalar yapacağız. Hastane personelinin iş yükünün hafiflemesi için elimizden geleni yapacağız” ifadelerinde bulundu. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar