Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Öğrenciler Yardım Elini Uzattı

Öğrenciler Yardım Elini Uzattı
16.01.2017 - 14:47

Konuralp, Düzce Merkez ve Akçakoca Yerleşkelerimizde toplanan ihtiyaç malzemeleri yardım tırına yüklenerek, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezimiz önünde düzenlenen törenle Hatay Reyhanlı’daki mülteci kamplarına dualar eşliğinde uğurlandı. Uğurlama törenine; Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Genel SekreterHasan Sadi Ateş, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Ülkemizde yaşayan Suriyeli kardeşlerimizle gönül köprüsü kuran Düzce Üniversitesi, Öğrenci topluluklarının desteğiyle kıyafet, kuru gıda, ayakkabı ve ilaçtan oluşan yardım malzemeleri hazırlayarak örnek bir sosyal çalışmaya imza attı. Yardım kampanyasıyla ilgili görüşlerini dile getiren Rektör, Ülkenin her zaman mazlum ve masum insanların yanında olduğunu söyleyerek Suriyeli kardeşlerimizin acılarını bir nebze de olsa dindirmek istediklerini ifade etti. Yardım kampanyasına destek veren herkese teşekkür eden Rektör,  Düzce Üniversitesi olarak her zaman yardıma muhtaç insanların destekçisi olacaklarını belirtti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar