Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bölgeselde 4 takımımız var

Bölgeselde 4 takımımız var
16.01.2017 - 09:19

Türkiye voleybol federasyonu internet sitesinde yer alan çizelgeye göre ilimizi bölgesel voleybol liginde bayanlarda Maraton gençlik, Halk Eğitim Merkezi ve Düzce Belediyespor, erkekler kategorisinde Halk Eğitim Merkezi temsil edecek.
HALK EĞİTİM GEÇEN SEZONDA
09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olan grup maçlarında ilimizi erkekler kategorisinde sadece halk eğitim merkezi temsil edecek. Erol Dursun’un çalıştırdığı erkek takımı geçtiğimiz sezonda bölgeselde mücadele etmişti. Halk Eğitim merkezi ayrıca bayanlar kategorisinde de önceki yıl olduğu gibi bölgeselde bir üst tur mücadelesi yapacak.
BAYANLARDA
Bölgesel voleybol liginde bayanlar kategorisinde Düzce Belediyespor ve Maraton gençlik takımları ilimizin diğer temsilcileri.
AÇIKLAMA
Türkiye bölgesel ligine başvuran kulüplerimiz
1- bölgesel lig için federasyonumuza (kulüp bilgi formu - taahhütname ve 500 tl katılım ücreti dekontu ile) başvuran kulüplerin yukarıdaki listeden isimlerini kontrol  etmelerini,
2- coğrafi yakınlıklara göre federasyonumuzca gruplar oluşturulmuştur.  Gruplar  turnuva usulü oynatılacaktır.  Gruplar ve yerleri internet sitemizden yayınlanacaktır.
3- kulüplerimiz lisanslarını il müdürlüklerinden çıkartacaklardır. Federasyonumuz internet sitesinde bulunan kulüp sporcu listesi uygun olarak yazıldıktan sonra kulüp oyuncu listesini (adı-soyadı, doğum yeri ve tarihi, tc kimlik no, lisans no)  federasyona bildireceklerdir. (müsabakalar başlamadan 1 hafta önce) Takımlar müsabakalara il müdürlüğünden alınan lisanslar ile çıkacaklardır. Kulüp antrenörleri lisanslarını  yanlarında bulunduracaklardır. Maçtan önce gözlemci ve hakeme göstereceklerdir. (vizesi olmayan antrenör sahaya alınmayacaktır.)
4- baş antrenörler en az 2.kademe, yardımcı antrenörler ise en az 1 kadame antrenör lisansına sahip ve 2016-2017 vizesini yaptırmış olacaktır. (sahaya antrenörü olmayan takımlar çıkamayacaktır)
5- önemli : bölgesel ligin voleybolun alt yapısına yönelik bir lig olma özelliğini kaybetmemesi için tedbir olarak bu liglerdeki takımlar kadrosunda ay-gün hesabına bakılmaksızın 35 yaşından gün almış en fazla 2 sporcuya lisans çıkartabileceklerdir. (1981-80-79….)
6- gruplar ve turnuva tarihleri (09-10-11-12 şubat 2017) ile yerleri federasyonumuzca hazırlanarak il müdürlüklerine gönderilecektir.
7- farklı illerden oluşan gruplardaki takımlara günlük kişi başı 50 tl ödeme yapılacaktır.
Örnek: 3 günlük turnuva oynayacak bir takım; 50 tlx3 gün x 16 kişi = 2.400 tl ödenecektir.
8- yarışma merkezinden 50 km. Ve üzeri uzaklıkta bulunan ilçe takımlarına katkı bedelinin % 50si ödenir. (25 tl x 3 gün x 16 kişi = 1.200 tl)
9- müsabakalarda 10 salon görevlesine personel ücreti ödenecektir.
10- müsabakalar iki çizgi hakemi ile oynatılacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar