Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Gençler potada Sakarya sınavı

Gençler potada Sakarya sınavı
12.01.2017 - 10:23

Haber: İbrahim Tuzcu
 14-17 Ocak 2017 tarihleri arasında Sakarya ilinde yapılacak olan grup maçlarında genç kızlar kategorisinde ilimizi temsil edecek olan Düzce Özel Kültür Anadolu Lisesi  Ankara, Bilecik, Bolu,Bursa , İstanbul,Manisa, Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ, Konya ve Yalova, Genç erkekler kategorisindeki temsilcimiz Turgut Özal Anadolu Lisesi Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli ve Tekirdağ şampiyonları ile bir üst tur mücadelesi yapacak.

STATÜ
Grup yarışmalarında iki gruplu fikstür uygulaması durumunda, grubunda 2 inci olan takımlar yarı finale katılma hakkı kazanabilmek için eleme müsabakası yapacaktır. 4 üncü gün yapılacak bu müsabakaya katılacak takımların mağduriyet yaşamaması için grup yarışmalarına katılan takımların onaylarını 4 gün üzerinden (yol hariç) alınması gerekmektedir. Gençlik Hizmetleri ve il Müdürlüklerimiz avans kapatma işlemlerinde takımların grup merkezlerinden aldıkları ayrılık yazılarında bu hususa dikkat edeceklerdir. Genç Erkek (A) kategorisinde; İstanbul 1-2-3, Balıkesir 1 ve KKTC 1 Genç Kız (A) kategorisinde; İstanbul 1-2-3, İzmir 1 ve KKTC 1 doğrudan yarı finalden başlayacaktır. 12 takım katılırsa; A Grubu 4, B Grubu 4 ve C Grubu 4 takım olarak belirlenir. (Grup birincileri yarı final grubuna katılım hakkı kazanır.) 11 takım katılırsa; A Grubu 4, B Grubu 4 ve C Grubu 3 takım olarak belirlenir. (Grup birincileri yarı final grubuna katılım hakkı kazanır.) 10 takım katılırsa; A Grubu 4, B Grubu ve C Grubu 3 takım olarak belirlenir. (Grup birincileri yarı final grubuna katılım hakkı kazanır.) 9 takım katılırsa; 3 erli 3 grup yapılır. (Grup birincileri yarı final grubuna katılım hakkı kazanır.) 8.7.6 takım katılırsa; 2 grup oluşturulur. Grup yarışmalarında iki gruplu fikstür uygulaması durumunda, grubunda 2 inci olan takımlar yarı finale katılma hakkı kazanabilmek için eleme müsabakası yapacaktır. Gruplarında 1 inci olan takımlar yarı final grubuna direk katılım hakkı kazanır. Grup 2. çapraz eleme müsabakası oynar ve kazanan takım yarı final grubuna katılım hakkı kazanır. 5 ve daha az takım katılırsa; Tek grup ve tek devreli lig usulüne göre müsabakalar oynanır. ilk üç sırayı alan takımlar yarı final grubuna katılmaya hak kazanır

EREĞLİBELEDİYESPOR GOLCÜ SIKINTISINI ÇÖZDÜ
Bal ligi 11.grupta temsilcilerimizle birlikte Zonguldak ilini temsil eden KDZ Ereğli Belediyespor ara transferde hız kesmiyor. Ereğli Belediyespor ilk yarıda golcü sıkıntısı çekince ,iyi bir verim alamayınca ikinci yarıya iyi başlamak için kolları erken sıvıyarak çok önemli oyuncuları transfer etmeye devam ediyor. Ereğli Belediyespor Gerdespor’dan Adem Gezici ve Akçakocaspor’dan Kaan Yavuzcan’ın transferini gerçekleştirdi.Daha önceleri eski oyuncusu Vitraspordan Alihan Tezel ide kadrosunu katan Ereğli Belediyespor Serbay Aydın ve Emre Özdal’ıda transfer etti. Ereğli Belediyespor ilk yarıda 12 maçta 18 puanla ligde 8.sırada bulunuyor.İkinci yarının ilk maçını 11-01-2017 Çarşamba günü sahasında Çekmeköy Alemdağ ile oynayacak. Çalışmalarını Kışla ve Beyçayırı tesislerinde devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar