Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Rektör Çakar'dan Damla'ya ziyaret

Rektör Çakar'dan Damla'ya ziyaret
11.01.2017 - 18:19

Emeğimizin görülmesi bizi motive ediyor

Üniversiteye verilen destek için gazetemize  teşekkür eden Çakar “Emeğimizin görülmesi daha motive çalışmamızı sağlıyor” dedi.

Düzce Üniversitesi Rektörü, Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş ile gazetemizi ziyaret etti. Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette Ali Beşer ve Asu Beşer Karpuz ile Üniversite yatırımlarını konuşuldu. Değer üreten Düzce Üniversitesinin son durumu projeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Çakar açıklamasında yerel basının önemine dikkat çekerek “Çok güzel bir sohbet oldu. Düzceli dostlarımız tarafından böyle güzel karşılandığımızda daha motive çalışıyoruz. Biz yerel basını ziyaret etmeyeli çok uzun zaman olmuştu. Hem gazeteciler gününü kutlayalım hem de güzel, içimizi ferahlatan haberleri basın mensuplarımızla paylaşalım istedik. Bize verdiğini destek için teşekkür ederiz. Ülkemizde de şehrimizde de bir dolu olumsuzluk yaşanıyor. Ama hep olumsuzluktan beslenmek kimseye bir şey kazandırmaz. Bu nedenle sarf ettiğimiz emeğin görülmesi bizim için büyük bir mutluluk kaynağı” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar