Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

'Canla başla çalışıyorlar'

'Canla başla çalışıyorlar'
11.01.2017 - 18:15

Keskin gazetecilerin  canla başla mücadele ettiğini ve her türlü fedekarlığı yaptığına dikkat çekerek  “İnşallah daha güzel günlerde ülkemizde kanın ve gözyaşının bittiği şehitlerimizin gelmediği ve daha yaşanabilir bir Türkiye de buluşmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

Case Cake Premium’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Düzce AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Basın mensupları ile kahvaltıda sohbet eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Kahvaltımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Zaman zaman buluşmak istediğimizi daha önce bahsetmiştik. Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biliyorsunuz önümüzde bir referandum var bizde bu  yüzden sahaya çıktık bir haftadan bu yana çalışıyoruz. Aynı zamanda da hem sizinle zaman zaman buluşacağımızı söylemiştik bu anlamda da sizinle bugün buluşalım hasbihal edelim istedik.

Gazeteciler bizim için önemli toplum içinde önemli insanlar. Çünkü insanların haber alma kaynaklarının açık olması gerekiyor. Onun içinde sizde canla başla mücadele ediyorsunuz. Bu anlamda da her türlü fedakârlığı yapıyorsunuz. Bunun için de Düzceliler ve teşkilatımız adına hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel günlerde ülkemizde kanın ve gözyaşının bittiği şehitlerimizin gelmediği ve daha yaşanabilir bir Türkiye de buluşmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. İnşallah rabbim bizi muvaffak eder. Size de başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri daha sonra gazetecilerle gündemi değerlendirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.