Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Muhtarlar taleplerini birinci ağızdan iletecek

Muhtarlar taleplerini birinci ağızdan iletecek
11.01.2017 - 18:05

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, sahada ağırlığını iyice hissettirirken muhtarların sorunlarını da çözmek için yeni yöntemler geliştiriyor. Bir form hazırlatan İl Başkanı Keskin, bu formda köylerde ve mahallelerde şu ana kadar yapılanlar, yapılmakta olanlar ve yapılması istenenlerin yazılmasını istiyor.

AK Parti Genel Merkezinden de olumlu ile karşılanan muhtarlara yönelik formlar 80 ile yayılarak sorunlar tespit edilecek.
Kaynaşlı ve Akçakoca ilçelerinde muhtarlar derneklerini ziyaret ederek muhtarların sorunlarını dinleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Uzun zamandır projelerimizi Ankara’da takip ediyoruz. Bakanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte özellikle Belediye Başkanlarımızın projelerinin tamamlanması ve onaylanması için görüşmeler yapıyoruz. Bu sırada Düzce’mizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Esnaflarımızdan odalarımıza kadar her kesime ulaşmaya gayret ediyoruz. Bu gezilerimizde muhtarlarımıza ayrı bir önem veriyoruz. Çünkü muhtarlarımız köylerimizde ve mahallerimizdeki gözümüz kulağımız. Onların sorunlarını çözmek vatandaşlarımızın sorunları çözmektir” dedi.

“Özel İdare ve Muhtarlar Arasında Köprü”

Muhtarlara özel bir form hazırladıklarını ve formun önemini anlattıklarını kaydeden İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu form bizim İl Özel İdaresi ve muhtarlar arasındaki köprümüz olacak. Elbette ki muhtarlarımız İGM üyelerimiz ile her konuda görüşüyorlar ancak bu form ile biz hem bütçeyi hem de hizmetteki önceliğimizi belirleyeceğiz. Her muhtarımızın eksiği ya da isteği farklı olabiliyor. Bu formlarda yazılanlar üzerinden bir rapor hazırlanacak ve biz de buna göre yol haritamızı belirleyeceğiz. Dolayısıyla ilçe ziyaretlerinde muhtarlarımıza özel bir önem veriyoruz” diye konuştu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, formların ilçe başkanı ve İGM üyeleri tarafından tek tek muhtarların gezilerek formların doldurulacağını da belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar