Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Masa tenisinde Çorum'dayız

Masa tenisinde Çorum'dayız
11.01.2017 - 09:49

Haber: İbrahim Tuzcu

13-15 ocak 2017 tarihleri arasında Çorum ilinde yapılacak olan masa tenisi yıldız kızlar ve erkekler grup şampiyonasında kızlarımız Edirne’de erkeklerimiz Çorum ilinde madalya mücadelesi yapacak.
KIZLARDA
Edirne ilinde yapılacak olan Masa tenisi yıldız kızlar grup şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Gümüşova 75. Yıl ortaokulu  Balıkesir, Bilecik,Bursa, Çanakkale, Denizli, İzmir, Kırklareli, Kocaeli ve Sakarya ili temsilcileri ile madalya sınavı verecek.
ERKEKLERDE
Genç erkekler kategorisinde Çorum ilinde yapılacak olan masa tenisi grup maçlarında Düzce ilini temsil eden Şıralık Vatan ortaokulu sporcuları Adana, Amasya, Bartın, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Karabük, Kastamonu,Kırklareli, Sinop ve Zonguldak ile şampiyonları ile madalya mücadelesi yapacak.
STATÜ
1- Müsabakalar 13-15 Ocak 2017 tarihleri arasında kızlar ve erkeklerde 8 grup merkezinde yapılacaktır. 2-Her gruptan ilk üç takım Türkiye birinciliğine katılma hakkı kazanacaklardır.
Yıldız erkek kategorisinde; Katılım şartlarını sağlayarak yarışmaları düzenleyen her ilin bir kontenjanı bulunmaktadır. Geçen yıl derece elde eden ve 2015-2016 sezonu katılım oranına göre kontenjan alan iller aşağıda belirtilmiştir. Yıldız kız kategorisinde; Katılım şartlarını sağlayarak yarışmaları düzenleyen her ilin bir kontenjanı bulunmaktadır. Geçen yıl derece elde eden ve 2015-2016 sezonu katılım oranına göre kontenjan alan iller aşağıda belirtilmiştir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.