Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Rektörü ziyaret ettiler

Rektörü ziyaret ettiler
10.01.2017 - 17:54

Ziyarette ilçede bu yıl öğretime başlayan Arıcılık Meslek Yüksekokulu’nun önümüzdeki öğretim yılında daha da ileriye nasıl götürülebileceği konuşuldu.

Ziyaretle ilgilil değerlendirmede bulunan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit; “Öncelikle bizlere zamanını ayıran ve sorunlarımıza ortak çözüm arayan örnek bir bilim adamı olan Sayın Rektör Hocamıza teşekkür ediyorum. Okulumuzu Yığılca’mıza kazandırdı. Bizlerde elimizden ne geliyorsa üniversitemizin yanında olmaya özen gösteriyoruz.

Sayın Rektörümüzden ricamız önümüzdeki öğretim yılında Yığılca da bölüm ve öğrenci sayısını arttırmaları. Bununla ilgili olumlu cevap aldık. Daha kapsamlı bir çalışma yapılacak, biz de ondan sonra Yığılca’mıza daha güzel haberleri vereceğiz. Hem Kaymakamımız Sayın Furkan Sancaktutar hem de biz bu konuda kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.