Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Teşekkürler Bayram Ali Kubilay

Teşekkürler Bayram Ali Kubilay
10.01.2017 - 09:09

1999-2000, 2000-2001 sezonlarında Düzcespor kulüp başkanlığı görevinde bulunan ve farklı dönemlerde Düzcespor yönetimlerinde görev alan Bayram Ali Kubilay Düzcespor’un 15 Ocak 2017 Pazar günü İstanbul deplasmanında yapacağı Silivrispor maçının tüm masraflarını üstlendi. Mali müşavir olan Bayram Ali Kubilay’ın bu davranışı Düzcespor yönetimi ve Düzcespor’a gönül verenler tarafından memnunlukla karşıladı. Bayram Ali Kubilay farklı sezonlarda Düzcespor taraftarları içinde otobüs tahsis etmişti.
ARKASI GELMELİ
Bayram Ali Kubilay’ın yaptığı bu davranışın tüm Düzceli iş adamlarına örnek olması gerektiğini söyleyen Düzcespor basın sözcüsü Taner Met “Biz Düzcespor yönetimi olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bu takımın gerçek sahibinin Düzceliler olduğunu söylüyoruz. Düzcespor gibi hiçbir sürekli gelirin olmadığı bir takımda yapılacak en küçük maddi yardımın bile büyük bir önemi var. Ligin ilk yarısında  yakaladığımız başarıyı daha da ileriye götürmek yani şampiyon olmak için mutlaka maddi desteğe ihtiyacımız var. Bu konuda eski başkanımız Bayram Ali Kubilay’a yönetim kurulumuz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Düzce’de çok sayıda iş adamı var. Artık diğer iş adamlarımızın da yardımlarını bekliyoruz” dedi.
DÜZCE DERNEKLERİ
Mali Müşavir Düzcespor eski kulüp başkanı Bayram Ali Kubilay’ın yaptığı bu yardımın ardından gözler Ankara ve Düzce derneklerine geldi. Düzcespor maçlarına gelen Ankara Düzceliler derneği başkanı Semih Kıbrıs’ın Düzcespor’un Ankara deplasmanında yapacağı Kırıkkalespor maçının masraflarını üstlenip üstlenmeyeceği merak ediliyor. Yine İstanbul Düzceliler derneğinin de Çatalcaspor maçının deplasman masraflarını  üstlenip üstlenmeyeceği bilinmiyor. Her iki derneğin yıllardır Düzcespor’a önemli bir katkısı yok.
TİCARET ODASI NEDEN SESSİZ
Düzce Ticaret Odası’da yıllardır Düzcespor’a uzak. Düzcespor’a sahip çıkmayan, kombine bilet almayan Ticaret odasının ligin ikinci yarısında Düzcespor’a sahip çıkması, en az 2 deplasman masrafını üstlenmesi isteniyor.
İŞ ADAMLARI PAYLASSIN
Spor toto 3. Lig temsilcimiz Düzcespor’un ligin ikinci yarısında Çatalcaspor, Kırıkkale, Dersimspor, Pazarspor, Tirespor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Çanakkale Dardanel deplasmanları bulunuyor. Bu deplasmanları iş adamlarının kendi arasında işbirliği yaparak karşılaması isteniyor.
METRO ŞİRKETİ
Düzce’de de faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli turizm firmalarından biri olan Metro Turizm Bazı maçlarda Boluspor’un ulaşım sponsoru olmuştu. Metro Turizm’in Düzcespor’u ulaşım sponsoru olup olmayacağı merak ediliyor. Yine Düzce’de yolcu taşımacığı yapan diğer seyahat firmalarından da Düzcespor için ilgi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar