Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yüksek lisans ve doktora başvuruları başladı

Yüksek lisans ve doktora başvuruları başladı
4.01.2017 - 16:33

Eğitim ve araştırmalarıyla uluslararası düzeyde saygın ve tercih edilen; yeni ufuklar açan, değişen dünya koşullarında erdemli bilim adamı ve araştırmacıları yetiştirmeyi misyon edinen Düzce Üniversitesi; Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve yeni kurulan Güzel Sanatlar Enstitüsü ile birlikte lisans üstü eğitim alanında hızla büyümeye devam ediyor.

Enstitülerden Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü, 02 Ocak-13 Ocak 2017 tarihleri arasında lisans üstü eğitim başvurularını online olarak kabul edecek. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarının yüksek lisans ve doktora başvuruları da yine 02 Ocak-13 Ocak 2017 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirilecek.

Kontenjanlar ve kabul şartları gibi başvuru hakkındaki detaylı bilgilere; Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün http://www.sobe.duzce.edu.tr, Fen Bilimleri Enstitüsü’nün http://www.fbe.duzce.edu.tr ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün http://www.sbe.duzce.edu.tr internet adreslerinden ulaşılabilir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar