Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2.halk günü toplantısı

2.halk günü toplantısı
3.01.2017 - 17:17

Vali Zülkif Dağlı’nın ilkini geçen ay gerçekleştirdiği, Vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini dile getirebilecekleri; Valilik veya idari birimlere müracaatların beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla her ayın ilk Perşembe günü düzenleneceğini bildirdiği halk gününün ikincisi 5 Ocak Perşembe günü yapılacak.

Geçtiğimiz ay düzenlenen ilk toplantıya vatandaşlar ilgi göstermezken, tüm daire müdürleri ve idarecilerin bulunduğu toplantıda vatandaşlar birebir sorunlarını dile getirme imkanından yaralanmamışlardı.

İlk toplantıda açıklama yapan Vali Dağlı, daha sonraki toplantıların vatandaşlarla birebir olması amacıyla daire müdürlerinin de katılımı ile yapılacağını söylemişti. Perşembe günü düzenlenecek toplantıya bu kez vatandaşların ilgi göstermesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar