Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İşte atletizm şampiyonları

İşte atletizm şampiyonları
3.01.2017 - 16:56

Okul Sporları Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği okul sporları Atletizm müsabakaları yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği okul sporları Atletizm müsabakaları 18 Temmuz Stadyumunda madalya töreni ile sona erdi.

Yıldız Kızlar 2000 metrede Sümeyyenur Düzgün birinci, Zeynep Sude Çodur ikinci, Tuğçe Üstel üçüncü, Zeynep Küçük dördüncü olurken takım olarak Hikmet Akın O.O. birinci, Rıza Malatyalı O.O. ikinci ve Hacı Yakup O.O. üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler 3000 metrede Azizcan Berber birinci, Durmuşcan Arıcı ikinci, Recep Yıldız üçüncü, Emirhan Dinaz dördüncü olurken takım olarak Hikmet Akın O.O. birinci, Kumluca O.O. ikinci, Rıza Malatyalı O.O. üçüncü ve Hacı Yakup O.O. dördüncü oldu.

Genç Kızlar A 3000 metrede Yıldız Baran birinci, Özlem Delice ikinci, Esra Yılmaz üçüncü, Ebru Yılmaz dördüncü olurken takımlarda Mevlana Lisesi birinci, Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi ikinci, İbni Sina Lisesi üçüncü ve Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü oldu.
Genç Erkekler A 5000 metrede  Sercan Geliz birinci, Oktay Cebeci ikinci, Nurettin Göney üçüncü, Yiğitcan Çetinkaya dördüncü olurken Gölyaka Mesleki ve Tek.Eğt.A.L. birinci, İbni Sina Lisesi ikinci, Yavuz Selim Lisesi üçüncü ve Kaynaşlı Süperlit Mes.Eğt. dördüncü oldu.

Genç Kızlar B 3000 metrede Gaye Yılmaz birinci, Sena Kahveci ikinci, Elifnur Kasım üçüncü, Livanur Fidan dördüncü olurken Güzel Sanatlar Lisesi birinci ve Gölyaka Anadolu Lisesi ikinci oldu.

Genç Erkekler B 5000 metrede Furkan Kaval birinci, Ali Özdemir ikinci, Eren Özata üçüncü, Oğuzhan Akın dördüncü olurken takımlarda Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci ve Güzel Sanatlar Lisesi ikinci oldu.

Okul Sporları Atletizm müsabakalarında dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İdari İşler Şube Müdür Vekili Yasemin Köroğlu sporculara kupa ve madalyalarını verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.