Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2017’de de Düzce için canla başla çalışacağız

2017’de de Düzce için canla başla çalışacağız
30.12.2016 - 12:22

BARIŞ VE HUZUR TEMENNİSİ
2017 yılının barışa dostluğa ve huzura vesile olmasını dileyen Vali Dağlı şunları kaydetti: “2016 yılını sevinçleriyle hüzünleriyle acı tatlı anılarıyla geride bırakıyor,  umudumuzu koruyarak, huzur içinde yeni bir yıla siz değerli Düzceli hemşerilerimle birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle, 2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

MESAİ KAVRAMI GÖZETMEYECEĞİZ
Dağlı, 2017 yılında mesai kavramı gözetmeksizin ekip ruhu içinde Düzce için çaba harcamayı sürdüreceklerinin altını çizerek “Yeni yılın, önceki senelerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir. Hizmetin en iyisine layık olan halkımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlayacak çalışmalar mesai kavramı gözetmeksizin ekip ruhu içinde 2017 yılında da yapılmaya devam edilecektir” dedi.

HAİNLERE 2017’DE DE FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Ülkenin istikrarını, huzur ve güven ortamını bozmayı amaçlayan hainlere 2017 yılında da fırsat vermeyeceklerini dile getiren Dağlı şöyle devam etti: “Zaman zaman içimizdeki hainler ve yurt dışındaki hasımlar, Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada yükseliyor olmasından rahatsız olup ülkemizde kargaşa çıkarmaktadırlar. Bu hainlere aldanmayacağız; bu hainlerin ipini tutan karanlık odaklara asla boyun eğmeyeceğiz. Ülkemizin istikrarını, huzur ve güven ortamını bozmayı amaçlayan hain eylemler asla amacına ulaşamayacaktır. Yılmadan, yıkılmadan, kararlılıkla, güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz.”

DÜZCEYİ HEDEFE TAŞIYACAĞIZ
Dağlı, Düzce’yi hedeflenen gelişim düzeyine taşıyabilmek için yeni yılda da canla başla çalışacaklarını vurgulayarak “Ülkemizi, İlimizi hedeflediğimiz gelişme düzeyine taşıyabilmemiz için Valiliğimiz,  Milletvekillerimiz,  Belediyemiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve başta siz değerli Düzceli vatandaşlarımızın katkılarıyla yeni yılda da birlik ve beraberlik içinde canla başla çalışılacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; 2017 yılının birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlendirmesine vesile olmasını temenni ediyor,  tüm vatandaşlarımıza mutluluk,  sağlık,  sevgi ve saygılar sunuyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar