Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Müdürlükler teyakkuzda

Müdürlükler teyakkuzda
29.12.2016 - 13:16

Düzce Belediyesi Beklenen kar yağışı öncesi herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için İlimizde yaşanacak olası olumsuzluklara karşı gerekli tedbirleri aldı. Belediyenin Kriz masası ekipleri 7/24 vatandaşların yoğun kullandığı alanlarda programlı ve periyodik çalışmalar yapacak.

Ekipler gece saatlerinde ve sabaha karşı şiddetini arttıracak kar yağışı ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları yapacak. Vatandaşların yoğun kullandığı toplu taşıma duraklarında solüsyon ile müdahale çalışmalarına ağırlık verecek. Veteriner İşleri müdürlüğü evsiz sokak hayvanlarının yemek ve barınma ihtiyaçlarını kar yağışı süresince sıklaştırarak daha hassas bir şekilde yerine getirecek.

Beyaz masa alo 153 ve 0380 526 10 53 nolu iletişim hattı 24 saat hizmet verecek
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, kar yağışı nedeni ile vatandaşların mağdur olmamaları konusunda tüm birimlerin üzerine düşeni en iyi şekilde yapacağını belirterek, kar yağışı öncesi Düzce’de gerekli tedbirlerin alındığını belirtti. Vatandaşların 7/24 hazır bekleyen karla mücadele ekiplerine Beyaz Masa Alo 153 Ve 0380 526 10 53 numaralı telefonu arayarak ulaşabileceklerini söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar